Článek vo hovně

Pozor, todle je fakt článek vo hovně.

Fčera se mi totiž zdál sen, vo kterej se rád podělim. Většinu snů si nepamatuju sotva rozlepim voční víčka, ale tendle byl tak živej, až se vryl do paměti. A přitom bych na něj nejradši zapomněl. Kdož chceš, tedy čti, ale je to fakt vo hovně.

To co se zdálo mě fčera, to byl übersen, že by i Andersen záviděl. Sny moc logiku nemaj a spojitost mezi nima a realitou považuju za nesmysl. Nu prostě sem v tom snu vykonával něco jako ošetřovatele zvěře, krmiče, zametače hoven, či nějakej takovejdle kýhošlak, co dělá se zvyřátkama a stará se, aby měli čistej kotec a plný misky.

Fšechno hrozně super tyjo, takový pomazlení s lednim medvědem bylo výborný (pozn. autora – nespat v mrazu s votevřeným voknem), krmit buvoly žebírkama poněkud nevšední, ale japa jim šmakovalo. Taky hrát s vlkama na honěnou (mimochodem do stáda jako ofce je naháněla obří krajta) mi přišlo jako výborná taškařice. Ale pak sem nes opičkam nějakej salát k žrádlu a co se nestalo. Ta jedna svině po mě mrskla hovno jako cep. Ale tyvole, to bylo hovno jak vod stegosaura! Ani airbus by něco takovýáho nevytrousil, natož opuce.

Ostatní opuce to braly jako super zábavu a ocit sem se pod vostrou palbou v první linii. Nevim, kde vzaly ty svině tolik hoven, ale mířidla měly seštelovaný kurva dobře.

Snažil sem se před tou hovnovanou utéct a vběhnul do kravína. Tam stály kravičky přivázaný ke žlabu, za nima hrabák, kterej vodkydává hovna na hnojiště, ale zrovna nefungoval, takže sem se brodil po kolena v kravskejch hovnech. Nevim kde se mi ještě před kravínem podařilo sehnat rybářský holiny, ale přišly vhod. Ty krávy blbý samozřejmě sraly jako za nároďák, takže hladina nebezpečně stoupala a bylo třeba se urychleně přemístit. Do hrošího výběhu! No nic horšího než hroší výběh už sem si fakt vybrat nemoch. Hroši vesele mávali ocáskama a rozmetali hovna úplně na sračky. Prcham dál. Ke slonům. Mi poser na holý záda, ke slonům. Proč proboha?? Když ze slona začalo lézt něco, co připomínalo hnědej nákladní vlak, probudil sem se.

Pamětliv slov drahý babičky, že sny vo hovně znamenají obří balík peněz, běžel jsem ihned vsadit sportku a fčera večer očekával během losování gratulační telefonát rovnou vod Aleše Hušáka. Řikal sem si, že tolik hoven se musí projevit a že určitě vyhraju. Vsadil jsem ale pro jistotu dva sloupce, kdyby hned ten první náááhodou nevyšel.

Mno, nebudu to protahovat už. Vyhrál jsem úplný hovno, páč jedno uhodnutý číslo z vobou sloupců zilionovou bankovku nenosí.

Dodatkový číslo: Z hoven jsou jenom hovna, ať se vám to zdá, nebo ne.

Komentujte

avatar
  Upozornění na nové komentáře  
Upozornit na